БҚО АУДАНДАРЫНА АВТОБУСТАР ЖҮРЕ БЕРЕДІ.

Ертең 30 наурыздан бастап, Орал қаласы мен аудандары арасына ресми тіркелмей, жолаушы көлігімен айналысатын жеке көліктердің қатынауына тыйым салынады – деген ақпарат тарап, соған орай кей ауыл тұрғындары ауылға қалай қатынаймыз деген сұрақтар туындаған болатын.

ОРАЛДАН ЖАҢАҚАЛА, ҚАРАТӨБЕ, АҚЖАЙЫҚ, ТАЙПАҚ АУЫЛДАРЫНА АВТОБУСТАР ЖҮРЕ БЕРЕТІНІН ХАБАРЛАЙМЫЗ!

Қатерлі дертке байланысты бұл автобустарға қаладан шығарда және ауылға жеткеннен кейін де дезинфекция жұмыстары жүргізілуде.

АВТОБУСТАРДЫҢ ЖҮРУ ГРАФИГІ ТӨМЕНДЕ.

Орал қаласының автобекетінен күн сайын сағат 15.30 шығып, орталық базардағы «Адал» сауда үйіне 5-10 минут тоқтап 16.00де қозғалып кетеді. Билеттер Орал қаласы автобекетінде сатылады.

#ЖАҢАҚАЛАдан Оралға жүру:

1. АТП 5:25

2. Байкенов 5:30

3. Арман дүкені 5:35

4. Рай. Газ 5:40

5. Авто Бекетке 5:45те келіп 6.00де қозғалады.

#билет #құны 1000 теңге.

__________________________

#ҚАРАТӨБЕден Оралға жүру:

1.Жұмалиев көшесі 5:25

2. Зере 5:30

3. Супермаркет 5:35

4. Алем 5:40

5. Гимназия 5:45

6. Больница 5:50

7. Кызыл өрік 5:55

8. Шөптікөлден сағат 6:00 қозғалады.

#билет #құны 1000 теңге.

_________________________

#ТАЙПАҚтан Оралға жүру:

1. ЦОН 5:30 да барады.

Сағат 5.50 минутта аялдамадан қозғалады.

Ақжайық ауданы аялдамасына 7:50 де келеді.

#билет #құны 1000 теңге.

🚌Жолдарыңыз болсын✋!

Помогите нам рассказывать правду

Наши журналисты не боятся добывать правду, чтобы показывать ее вам. В стране, где власти постоянно хотят что-то запретить, в том числе - запретить говорить правду, должны быть издания, которые продолжают заниматься настоящей журналистикой.

Мы хотим зависеть только от вас — тех, кто хочет знать правду, тех, кто не боится быть свободным. Помогите нам рассказать вам правду.

Пожалуйста, поддержите нас своим вкладом в независимую журналистику!

Это просто сделать – перейдите вот сюда

Можно поддержать нас и через KASPI GOLD, отправив свою сумму на номер 8 777 761 02 61

x
2021-12-02
Утром-1.54 ℃
Днем1.44 ℃
Вечером1.04 ℃
Ночью-0.29 ℃
Влажность62 %
ДавлениеhPa 1009
Скорость ветра7.66 м/с
2021-12-03
Утром-1.53 ℃
Днем1.22 ℃
Вечером2.91 ℃
Ночью2.74 ℃
Влажность78 %
ДавлениеhPa 1018
Скорость ветра7.37 м/с